Nový spoj do Mladé Boleslavi

Bus 260930 22 Pracovní den

 

 

ZastávkaPříj.Odj.Pozn.KmJízdní řád v PDF
Mcely   15:22   0  
Mcely,,Háje   15:23   0  
Jabkenice,,háj.   15:26   3  
Charvatce,,Květník   15:29   5  
Jabkenice,,křiž.   15:30   6  
Jabkenice,,u parku   15:32   7  
Pěčice   15:36   10  
Semčice,,zdrav.stř.   15:39   12  
Semčice   15:40   12  
Ctiměřice   15:43   14  
Dobrovice,Holé Vrchy,Ctiměřická   15:45   16  
Dobrovice,Holé Vrchy   15:46   17  
Kolomuty MHD   15:49   19  
Plazy,,Kolomutská MHD   15:51   19  
Řepov,,hl.sil. MHD   15:53   21  
Mladá Boleslav,,Jičínská MHD   15:56   24  
Mladá Boleslav,,U Sportu MHD   15:59   25  
Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 16:05     26  
Go to top